Zpět na » Primera Division » Arizmendi: Neplánuji odchod

Arizmendi: Neplánuji odchod

0

Líbilo se

11.08. - V létě přestoupil do Valencie z Deportiva La Coruňa. Předevčírem mu řádně stoupla konkurence, když z Racingu přišel Nikola Žigič. Javier Arizmendi však z boje neutíká.

Potvrdil, že nemá v úmyslu opustit klub, který do jeho angažování vložil plných šest milionů eur. Myslí si, že když klub angažoval Žigiče, považoval to zřejmě za nutnost. "Neplánuji odchod, mám v úmyslu vybojovat si místo tady. Každý den na tom pracuji a ani klub se na mě neobrátil, abych si hledal místo jinde. Nejsem to já, který to rozhodne, rozhodne klub a udělá to nejlepší pro mužstvo," vysvětlil.

Arizmendi podotkl, že velkou roli v tom, že zůstane ve Valencii může hrát i jeho univerzálnost. "Hraji na dvou postech, na trénincích to zkouším zprava a to je pro mě pozitivní," poznamenal. Arizmendi se již moc těší na utkání třetího předkola Ligy mistrů se švédským Elfsborgem. Zároveň však přiznal, že toho o soupeři moc neví. "Soupeře známe málo, nesmíme však hledat omluvy a ospravedlnění, kdybychom se nedostali do skupinové fáze," uzavřel.

Soupiska klubu se již pomalu začíná blížit finální podobě a tak přichází na řadu otázka hostování hráčů, kteří pravděpodobně nebudou mít šanci prosadit se do základního kádru. Jedním z nich Stephan Sunday, známý pod přezdívkou Sunny.

Ve Valencii by na svém postě středního záložníka byl asi až na čtvrtém, nebo pátém místě a tak i trenér Flores chce, aby Sunny odešel na hostování. Velký zájem o jeho služby má Recreativo Huelva, jenž by právě na tomto postu potřebovalo posílit. Konečné slovo však bude mít klub a samozřejmě samotný hráč.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články