Zpět na » Primera Division » Mista - náhrada za Žigiče?

Mista - náhrada za Žigiče?

0

Líbilo se

09.08. - Racing Santander je téměr smířený s odchdem svého útočného pokladu, Srba Nikoly Žigiče a už se nutně musí poohlížet po jeho náhradníkovi. Mohl by se jím stát Mista z Atlética Madrid.

Mista je totiž najednou v kádru trenéra Javiera Aguirreho nadbytečný a sám trenér ho označil jako hráče, bez kterého se obejde. Mista již v uplynulé sezoně po příchodu z Valencie vykonával spíše funkci žolíka, jenž na hřiště naskakoval v průběhu druhého poločasu.

Během letní přípravy se navíc v dobrém světle ukazoval mladý Braulio, jenž minulou sezonu hostoval ve druholigové Salamance a trenér Aguirre přemýšlel kterého z těchto dvou pošle na hostování. Mista by se naopak velmi zamlouval vedení Racingu Santander, které již zahájilo s Atléticem Madrid vyjednávání, teď ještě musí přesvědčit hráče, jenž má nabídku rovněž z Levante.

V Santanderu rovněž uvažují, že by jako protihodnotu v celé operaci mohli zahrnout záložníka Vitola, s nímž prozměnu údajně nepočítá trenér Racingu Marcelino a jehož by rádi v Madridu viděli.

Podle serveru goal.com se o přebytečného útočníka Atlética Madrid zajímá další klub, jenž přišel o svého forvarda. A sice Espanyol Barcelona, ten přišel o Uruguayce Pandianiho, který si to namířil do Osasuny a roční hostování Misty by "Los pericos" vytrhlo trn z paty.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články