Zpět na » Primera Division » Valencie řeší problémy s obranou. V létě přijde Adil Rami

Valencie řeší problémy s obranou. V létě přijde Adil Rami

Valencie řeší problémy s obranou. V létě přijde Adil Rami © nasri91.football.fr - Adil Rami ještě v dresu Lille

1

Líbilo se

06.01. - ANKETA Velmi kvalitní přírustek do obrany Los Che si mohou Netopýři připsat po skončení této sezóny. Valencie se dohodla na kontraktu s francouzským reprezentantem Adilem Ramim, který obléká dres LOSC Lille.

Oba kluby se dohodly na tom, že Rami zůstane ještě do skončení aktuální sezóny, tedy do datumu 30.6.2011 na hostování v Lille. Poté se připojí k Valencii a hrát tedy bude za španělský tým až v příští sezóně. Oficiální částka přestupu není známa, ale pravědpodobně se pohybuje kolem šesti milionů eur.

Rami podepsal s Valencií smlouvu až do 30.6.2014. Adil Rami není typický Francouz. Pochází z Maroka, ale sám si zvolil možnost reprezentovat právě zemi galského kohouta. Po příchodu nového trenéra Lauranta Blanca se stal navíc pevným členem sestavy francouzské reprezentace.

Sám pětadvacetiletý obránce prohlásil, že je s přestupem do španělského velkoklubu velmi spokojen. "Splnil se mi sen. Hrát za jeden z největších týmů Evropy je něco neuvěřitelného. Valencii sleduji už dlouho a jsem moc rád, že se mi naskytla tahle možnost. Doufám, že se mi bude v klubu dařit."

"V Lille jsem strávil většinu své profesionální kariéry a jsem moc rád za ty roky tady. Naučili mě tu hrát fotbal a nikdy na ten klub nezapomenu. Nyní se už těším na nové angažmá," dodal Rami. Valencie má už několik let problémy v obraně a Rami je po třech letech pravděpodobně největší posilou do zadních řad Los Che. Netopýři by tak mohli z veliké části svůj největší problém vyřešit.

S přestupem je velmi spokojen také trenér Netopýrů Unai Emery. "Adil je přesně hráč, jakého potřebujeme. Je obrovsky silný v osobních soubojích a navíc rychlý. Věřím, že se hodí do španělské ligy a do týmu rychle zapadne," řekl Emery.

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Témata článku
Anketa

Je Rami pro Valencii dobrou posilou?

ano (20)

ano 83,3%

ne (0)

ne 0,0%

nevím (4)

nevím 16,7%
Celkový počet hlasů: 24
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články