Zpět na » Primera Division » Diego Milito si polepší

Primera Division - Diego Milito si polepší

0

Líbilo se

08.08. - Agapito Iglesias, hlavní držitel akcií Realu Zaragoza, se zítra sejde se zástupci Diega Milita, aby znovu projednali jeho současnou smlouvu.

Klub má v úmyslu zvýšit hráčovu výkupní klauzuli a rovněž argentinskému reprezentantovi přidat nějaké to euro navíc. Zástupci klubu a samotný hráč chtějí hned na začátku vyloučit jakékoliv nejasnosti ohledně další hráčovy budoucnosti. Návrh klubu má dva klíčové body. Za prvé, zvýšit hráčovu výkupní klauzuli, po jejíž zaplacení by si ho mohl odvést kterýkoliv zájemce, ze současných 25 na navrhovaných 36.

Za druhé, přilepšit Diegu Militovi na jeho roční gáži, která činí podle stávající smlouvy 1,4 milionů eur ročně hrubého. Představa vedení Zaragozy je taková, že Milito by se měl dostat na platový strop, kde se momentálně nachází Aimar a Ayala a jeho plat by měl být mezi 3 až 4 miliony eur hrubého za sezonu. (Ayala bere čtyři, Aimar tři)

Agapita bude na schůzce doprovázet Pedro Herrera, za Diega Milita bude vyjednávat hráčův agent Fernando Hidalgo a jeho právník Adrián Faija. Předpokádá se, že nenastanou žádné komplikace a obě strany se rychle dohodnou. Klub se chce tímto krokem pojistit proti případným lovcům, přeci jen díky takto vysoké klauzuli již bude méně dostupnější, na druhou stranu hráč chce, aby jeho poslední dvě výtečné sezony byly nějak zohledněny ve finanční stránce kontraktu. Délka smlouvy by měla zůstat stejná, tedy do roku 2011.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články