Zpět na » Primera Division » Real i Feyenoord daleko dohody

Primera Division - Real i Feyenoord daleko dohody

0

Líbilo se

08.08. - Příběh Holanďana Drentheho z Feyenoordu Rotterdam, jehož nahání Real Madrid, zdá se nemá konce. Alespoň v horizontu několika málo dní.

Oba kluby se drží na svých požadavcích a představách, kolik jsou ochotni na celé transakci vydělat, respektive investovat. Feyenoord požaduje 18 milionů za objev loňského ročníku nizozemské ligy, jenž rovněž zazářil na mistrovství Evropy hráčů do 21 let.

A není ochoten slevit ze svých požadavků. Vědí totiž, že o hráče má velký zájem i londýnská Chelsea, proto se nabídce od Realu může jen lehce pousmát. Navíc to není tak dávno, co hráčův agent vyslovil názor, že pro jeho klienta by byl mnohem prospěšnější rok ve Feyenoordu, než vysedávat na lavičce na San Bernabeu. Tento názor sdílí i klubové vedení, dá se totiž předpokládat, že by tím o dost vzrostla jeho kupní cena.

Nicméně, Real dal najevo, že zas tolik hráče nepotřebuje, aby se pustil do nějakých šílených finančních dostihů. Real byl již hodně blízko přestupu Drentheho, předběžně byl domluven s hráčem a přestupová částka měla být zhruba dvanáct milionů eur.

Feyenoord ovšem vyšrouboval svůj původní požadavek a vedení Realu jasně řeklo, že víc jak 12,5 milionů za hráče nedá. No uvidíme, jak věrní svému slovu budou zástupci Bílého baletu, nebo jestli je poslední věta pouze fantazie španělských sportovních médií .

Dvacetiletý Royston Drenthe, jenž může hrát jak na pozici levého obránce, tak i záložníka odehrál poslední dvě ligové sezony ve Feyenoordu Rotterdam, nastoupil k 29 zápasům, gól však nedal ani jeden.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články