Zpět na » Primera Division » Barcelona má na kontě další výhru

Primera Division - Barcelona má na kontě další výhru

0

Líbilo se

07.08. - Barcelona cestuje po Asii a sehrává přípravné zápasy. V tom zatím posledním utkání hrála proti Yokohama Marinos, kde poprvé nastoupili společně na trávník Ronaldinho, Thierry Henry a Samuel Etoo.

Barcelona zvítězila 1-0, přičemž jediný gól zápasu dal Giovani Dos Santos. V tomto utkání také poprvé nastoupili společně tři ze čtyř velkých hvězd Barcelony: Ronaldinho, Henry a Etoo.


“Hrálo se mi s nimi úžasně. Jsou to inteligentní a kvalitní hráči. Vždy pochopí jakou chystám přihrávku a zařídí se podle toho. To je strašně důležité. Příjemně mě překvapil mladičký Giovani Dos Santos. Je fantastické dívat se na tak mladého hráče, který má takovou kvalitu. Jsem rád, že mu můžu pomoct dostat se na nejvyšší úroveň”, řekl Ronaldinho.


Brazilec také ujistil, že se mu mužstvo přímo před očima zlepšuje ze dne na den. To samé se děje i s jeho kotníkem, který ho ještě nedávno hodně bolel. “Teď už mě bolí jen občas. Ovšem když jsem byl v zápalu hry, vůbec jsem si na bolest nevzpomněl. To naznačuje, že už budu v blízké době fit úplně”, vysvětlil Ronaldinho.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články