Zpět na » Primera Division » D.López: Věděl jsem do čeho jdu

D.López: Věděl jsem do čeho jdu

0

Líbilo se

07.08. - David López, brankář Villarrelu, jenž v létě do klubu přišel z Realu Madrid, prohlásil, že ho by ho příliš netrápilo, kdyby nezačal sezónu jako týmová jednička.

David López, jenž má za konkurenty v brankovišti loňskou jedničku Vieru a jeho náhradníka Barbosu moc dobře ví, že pro to aby se postavil do úvodního zápasu ligy od první minuty, musí hodně dřít. Do novinářských bloků nadiktoval: "Je jasné, že jsem přišel do Villarrealu, protože chci hrát, ale nedělá mi starosti, jestli začnu jako náhradník. Po celou dobu budu bojovat, abych hrál, věřím ve své schopnosti že můžu být v sestavě, ketrá zahájí ligu proti Valencii," potvrdil.

Brankář, jehož od mladých let vychovával Real Madrid přiznal, že konkurence Sebastiana Viery je velmi tvrdá. "Věděl jsem do čeho jdu i o konkurenci, která tu je. To ale nesnižuje moji motivaci každý den se zlepšovat a vybojovat si místo v sestavě." Dále podotkl, že se pomalinku adaptuje v novém klubu. "Pro hráče, který přijde do nového klubu, je zpočátku složité se přizpůsobit. Denním tréninkem se cítím v týmu mnohem lépe a především jsem chytil ten rytmus. Nikam nepospíchám a soustředím se pouze na začátek soutěže."

Somoza zatím nemá jasno

Hráč Villarrealu, jenž zatím nemá jasnou budoucnost je defnzivní záložník Leandro Somoza. V klubu se totiž nahromadili hráči na tomto postu (Senna, Josico, Mavuba, Bruno) a trenér Pellegrini s argentinským fotbalistou moc nepočítá. Zájem o jeho služby má Betis. Ten by ho však chtěl pouze na hostování s následnou opcí, samotný hráč by však raději někam přestoupil takříkajíc natvrdo.

"K dnešnímu dni mi nikdo nepotvrdil, že musím opustit Villarreal. My hráči jsme ti poslední, kteří se tato sdělení dozvídáme. proto říkám, že nemám jasnou o své budoucnosti a dále čekám." K možnosti odejít do Betisu Sevilla Somoza odvětil: "Betis je dobrá možnost, protože trenér Héctor Cúper mě zná, ale jak říkám, dosud není nic rozhodnuto." Na otázku, jestli by případný odchod byl nastálo, nebo pouze formou hostování Somoza upřesnil: "Teď se zabýváme spíše tím, jestli odejdu. O tom ostatním se budeme bavit později."

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články