Zpět na » Primera Division » Skončí Žigič ve Valencii?

Primera Division - Skončí Žigič ve Valencii?

0

Líbilo se

06.08. - Valencia se hodně zajímá o Nikolu Žigiče, jehož by ráda uvítala ve svém kádru. Navíc srbský útočník vzkázal vedení Racingu, že by se mu tento přestup velmi zamlouval. Racing však ještě vyjednává s Valencií o výši přestupové částky.

Nikola Žigič si vybral nabídku Valencie a ostatní možnosti (Werder, Fenerbahce či Manchetser City) poslal prozatím k ledu. Navíc v Racingu jsou hodně ohleduplní k hráčově kariéře a nechtějí mu bránit ve sportovním růstu, samozřejmě za to chtějí dostat slušně zaplaceno. Byť to nejsou oficiální částky, přestup Žigiče do Valencie by měl stát určitě více než 15 milionů eur.

Prezident kantabrijského klubu Francisco Pernía několikrát poznamenal, že za srbského útočníka chce dvacet milionů, ale dá se předpokládat, že by ho pustil i za částku o něco nižší. Valencia je se Žigičem na smlouvě prakticky dohodnuta, na stadionu Mestalla by hrál příštích pět sezon a podle deníku Superdeporte by mohl brát zhruba milion eur ročně. Značně by si tak polepšil, neboť v této sezoně bral v Racingu 500 tisíc eur hrubého.

Byť prezident Racingu při jednáních odmítal možnost, že by součástí operace mohla být hráčská náhrada (tak jako u Villarrealu, jenž nabízel Cazorlu a Franca), v případě Valencie by mohl porušit tuto zásadu. Vedení Racingu se totiž velmi zamlouvá mladý útočný hráč Mata, jenž v nabitém kádru Valencie bude těžko hledat místo v sestavě. Naopak ve vypleněném kádru Racingu by mohl sbírat drahocené zápasové zkušenosti.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články