Zpět na » Primera Division » Caparrós chce dvě posily

Primera Division - Caparrós chce dvě posily

0

Líbilo se

06.08. - Joaquín Caparrós, nový trenér Athleticu Bilbao doufá, že se ze soustředění v Holandsku vrátí ze dvěma novými posilami. Příchod brankáře Iraizoze z Espanyolu je už na spadnutí, Caparrós chce ještě levého obránce Valencie Del Horna.

Brankář Gorka Iraizoz, po němž Joaquín Caparrós touží jako po jedničce pro nadcházející sezonu přijde ještě tento týden. Schází už jen hráčův podpis a první splátka, kterou musí Athletic převést na účet Espanyolu. V Bilbau se budou snažit ušetřit na druhé splátce, která by měla celou operaci dovršit na 4,6 milionů eur.

Prezident Athleticu Macua dokonce předpokládá, že by klub mohl ušetřit až 600 tisíc eur. Athletic rovněž vyjednává o možném příchodu jeho bývalého hráče Asiera Del Horna, jenž minulou sezonu ve Valencii moc nehrál, hlavně kvůli zranění. Minulé léto ho klub Ché angažoval za sedm milionů eur a před začátkem letošní přípravy ho dokonce vyřadil z kádru a hráč tak necestoval na soustředění.

Vedení klubu si však uvědomilo, že hráč, kterého sice nechtějí, ale trénuje sám, klesá na ceně. Takže Del Horno se znovu vrátil do tréninkového procesu společně se svými spoluhráči. Trenér Athleticu Caparrós má obavy z výkonu zadních řad svého týmu a rád by někoho podobného jako Del Horna v týmu viděl. "Od zálohy směrem nahoru máme hráče na úrovni, kteří se každým dnem zlepšují. Musíme se však posílit vzadu. Celá práce je k ničemu, když je mužstvo slabé v obraně," uvedl.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články