Zpět na » Primera Division » Dragutinovič zastavil přestup do Newcastlu

Primera Division - Dragutinovič zastavil přestup do Newcastlu

0

Líbilo se

06.08. - Ivica Dragutinovič, srbský stoper Sevilly, prozatím zastavil svůj přestup do Newcastlu, jenž byl před několika dny vytrouben do světa.

V médiích se před pár dny objevila informace, že Ivica Dragutinovič přestupuje do Newcastlu za čtyři miliony eur, plus další milion v závislosti na různých blíže nespecifikovaných faktorech.

Podle španělských médií však Dragutinovič, jenž by v anglickém týmu bral téměř třikrát tolik co v Seville, zvážil situaci a v tuto chvíli zůstává v andaluzském týmu. Dragutinovičovi se v Seville líbí, zamlouvá se mu i tým a jeho ambice.

Teď má v úmyslu nastínit svoji situaci vedení klubu, protože srbskému obránci končí příští rok v Seville smlouva. Dragutinovič by tak rád zjistil, jestli by mu vedení bylo ochotno prodloužit kontrakt, samozřejmě za zvýhodněných finančních podmínek.

Kdyby ano, oznámil by Newcastlu, že chce zůstat v Seville. Pro španělský tým se v případě, že Dragutinovič v klubu setrvá, nenění prakticky vůbec nic. Příchod jiného stopera Aquivalda Mosquery totiž nebyl nijak podmíněn odchodem Dragutinoviče. Hledala se totiž jen posila na pozici pravého stopera, jenž by doplnil zadní řady pro případ nepředpokládaných událostí.

Zrovna tato situace teď nastala, neboť Javi Navarro, jenž na tomto postu hraje bude kvůli poranění kolena mimo hru možná až dva měsíce.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ eldesmarque

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články