Zpět na » Primera Division » Riquelme zpět do Bocy?

Riquelme zpět do Bocy?

0

Líbilo se

05.08. - Juan Román Riquelme, argentinský záložník Villarrealu je zase o kousek blíže možnému hostování v Boce Juniors. V argentinském klubu již Riquelme hostoval od února, poté co měl problémy s vedením a trenérem ve Villarrealu.

"Riquelme bude hrát v Boce , nemám žádné pochybnosti a velmi brzy to již bude potvrzeno ve vedení," prohlásil pro místní média Juan Carlos Crespi, jeden z členů vedení Bocy Juniors. Crespi potvrdil, že Riquelme bude zase hrát v Boce během turnaje Apertura argentinské ligy, který začíná v pátek.

"Do deseti dnů se oficiálně oznámí pokračování Romána v klubu," řekl Crespi. Zdroje blízké Boce Juniors uvádějí, že důležitá jednání se udála před několika dny v Paříži, kde měli zástupci Villarrealu a prezident Bocy Mauricio Macri schůzku. Součástí dohody by mělo být další hostování Riquelmeho, protože Boca zi z ekonomických důvodů koupi hráče nemůže dovolit.

Na druhou stranu Villarreal s hráčem, jenž již v Boce čtyři měsíce hostoval, nepočítá. Tato situace nahrává argentinskému klubu, což ještě umocňuje minimum nabídek na přestup z evropských klubů, což je možná trochu překvapivé poté, co se Riquelmemu dařilo na Copě Américe. V klubu doufají, že by odehrál turnaj Apertura 2007 a k tomu ještě Jihoamerický pohár a Mistrovství světa klubů.

Trenér Miguel Russo poznamenal, že "je třeba být v klidu a čekat co se stane." "Že je příchod Riquelmeho nemožný? To samé jsem slyšel v únoru, ještě než přišel do Bocy," řekl trenér poté, co minulý týden samotný prezident klubu Macri pesimisticky prohlásil, že návrat Riquelmeho "je velmi, velmi obtížný, prakticky nemožný." Během čtyř měsíců, které strávil v Boce na hostování odehrál 24 zápasů a dal deset gólů. Celá věc se však musí vyřešit do 17.srpna, neboť v tento den končí v Argentině přestupní termín.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články