Zpět na » Primera Division » Guti se ukázal

Primera Division - Guti se ukázal

0

Líbilo se

04.08. -

Nový trenér Realu Madrid, Bernd Schuster je šťastný, že se Guti předvedl v tak skvělé formě. V utkání proti Lokomotivu Moskva všem ukázal, že si místo v sestavě Realu zaslouží.

Schuster velmi pozitivně zhodnotil vítězství (2-5) nad ruským klubem. Soupeř byl mnohem lépe připraven po fyzické stránce, ale my jsme to i tak zvládli. Hlavně jsem byl nadšen hrou, kterou předváděl Guti. Určitě byl nejlepším hráčem na hřišti. Jeho dva góly a jedna asistence mluví za vše, řekl Schuster.

Myslím si, že všichni víme jaký má Guti talent a cit pro fotbal. V tomto zápase mě o něm přesvědčil a jsem rád, že se nachází v tak dobré formě. Nicméně budeme hrát i takové utkání, kde v sestavě pro Gutiho nezbude místo”, vysvětlil německý trenér.

Bernd Schuster ale připustil, že se jeho svěřenci v první půli trápili v útoku. Ăštočili jsme především středem, a to nebylo dobře. Měli jsme to zkoušet více po stranách. Ovšem v druhé půli se naše hra viditelně zlepšila. Higuaín a Balboa zaměstnávali obranu soupeře po stranách, zatímco Raúl se Saviolou působili ve středu útoku, a to nám poskytlo více šancí a gólů”, objasnil situaci Schuster.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články