Zpět na » Primera Division » Ronaldinho chce na olympiádu

Ronaldinho chce na olympiádu

0

Líbilo se

04.08. - Hvězda Barcelony, Brazilec Ronaldinho, jenž letos odmítl reprezentovat svou zemi na Copa América ve Venezuele, překvapivě uvedl, že touží nastoupit na Olympijských hrách v Pekingu.

Letní olympijské hry se budou konat příští rok v čínském Pekingu, fotbalový turnaj je na programu mezi 6. a 23.srpnem. Pro každého sportovce je to velmi atraktivní podnik a pro fotbalisty to platí stejně tak. Konají se pouze jednou za čtyři roky a pro každého hráče je velmi složité získat medaili na tomto mega podniku.

Možná z toho důvodu vyšlo z úst Ronaldinhova bratra a jeho agenta zároveň, že hvězda azulgranas by velice ráda na tomto turnaji pod pěti kruhy nastoupila. "Možná je to jediný titul, který ve své kariéře nezískal. Jestli ho nominují, zcela jistě pojede, protže sní o tom, že získá pro Brazílii medaili," řekl pro deník Globoesporte.

Ronaldinho, jenž byl podroben tvrdé kritice za to, že se nezúčastnil Copa América, kvůli údajné únavě, chce jet na olympiádu a získat tam medaili, kterou by v případě neúčsti na hrách v Pekingu již těžko někdy získal. Rád by tak očistil svou image, navíc to dovolují pravidla fotbalového turnaje, když na soupisce mohou bý tři hráči starší 23 let.

Z tábora Barcelony, která se nachází právě v dějišti příštích Olympijských her přišla zajímavá zpráva. Portugalec Deco dnes ráno opustil soustředění týmu a s klubovým dovolením odjel do Brazílie, aby mohl navštívit svou manželku Jacciaru, která přivedla na svět jeho čtvrtého syna Davida. Do tréninku s barcelonou se vrátí až dvanáctého srpna, neodehraje tak v Asii ani jeden zápas.

/ goal.com

Nejnovější články