Zpět na » Primera Division » Villarreal nabízí Franca Recreativu

Primera Division - Villarreal nabízí Franca Recreativu

0

Líbilo se

04.08. - Villarreal má po angažování Giuseppe Rossiho přetlak útočníků a snaží se to rychle vyřešit. Obětním beránkem má být Mexičan Giulle Franco.

Villarreal se snaží mexického útočníka upíchnout někam na hostování a místem, kam by mohl Franco zamířit je Recreativo Huelva. Mezi oběma kluby již dlouho panuje dobrá spolupráce, například loni do nejstaršího španělského klubu přišli hostovat brankář Lopez Vallejo, záložník Santi Cazorla a stoper Cesar Arzo. Trenér Villarrealu Manuel Pellegrini s Francem nepočítá, přestože má smlouvu do roku 2009.

Navíc s příchodem Rossiho z Manchesteru United má k dispozici již pět útočníků (Nihat, Tomasson, José Mari, Giulle Franco) a Franco má zřejmě nejmenší možnost dostat se do základní sestavy. Klub již dříve nabízel Franca do Racingu Santander, nejprve jako kompenzaci v obchodě, jehož hlavním cílem měl být Nikola Žigič. Racing však nebyl ochoten platit vysoký plat, jenž Franco ve Villarrealu pobírá, navíc, když by přišel pouze na hostování.

To je překážka i pro Recreativo, to by přijalo hráčovo hostování pouze za předpokladu, že by platilo pouze část jeho platu. Franco by mohl mladému útoku Recreativa přispět nespornými zkušenostmi, navíc uplynulou sezonu končil jako hráč základní sestavy po boku Diega Forlána. Francovi se rovněž podařil první zápas přípravy na novou sezonu, když nastřílel za jeden poločas v zápase proti Navatě šest gólů.

Jak už jsme výše uvedli, spolupráce mezi oběma kluby fungovala loni a letos pokračuje ve stejném trendu. Do Recreativa již přišli hostovat Marcos García a stoper Martín Cáceres.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články