Zpět na » Primera Division » Ruiz slibuje dvě posily

Primera Division - Ruiz slibuje dvě posily

0

Líbilo se

04.08. - Sportovní ředitel Valencie Miguel Ă�ngel Ruiz včera oznámil, že dříve než se uskuteční oficiální představení klubu před novou sezonou, přijdou dvě nové posily.

Tento slavnostní akt je na programu za čtrnáct dní, v sobotu 18.srpna. "Předtím, než bude prezentace, nebo ještě v ten den, budeme mít dvě nové posily, které potřebujeme," poznamenal sportovní ředitel. "Nechceme se poštět do nějakých aukcí, které se teď dějí na přestupovém trhu. Ale ještě před prezentací ujišťuji, že nikdo nebude moct říci, že nejsou nové posily," uvedl.

Na otázku, které posty potřebuje Valencia posílit, odpověděl naprosto konkrétně, že útočníka a středního záložníka. "Nejdůležitější pozice je pro nás střed hřiště, obranu máme již uzavřenou, když jsme zařadili zpět do kádru Asiera Del Horna. V útoku jsou velmi dobří hráči a hledáme přinejmenším hráče, kteří by je doplnili," uzavřel Miguel Ă�ngel Ruiz.

Předevčírem Valencia rezignovala na snahu angažovat do zálohy Kima Kallströma z Lyonu, ještě předtím ztroskotal zájem o fotbalistu FC Porto Lucha Gonzálese. Včera deník Marca přinesl informaci o tom, že klub má zájem o angažmá Casquera z Getafe.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články