Zpět na » Primera Division » Atlético je proti Vojvodině favoritem

Atlético je proti Vojvodině favoritem

0

Líbilo se

03.08. - Sportovní ředitel Atlética Madrid, Jesús García Pitarch, po poledním losu poháru UEFA ve švýcarském Nyonu prohlásil, že Atlético je v souboji s Vojvodinou Novi Sad favoritem.

"V těchto soubojích není tak důležité, kdo je vaším soupeřem, protože jsou to týmy, které jsou z dobrých soutěží a mohou sehrát skvělé zápasy. Ale myslím si, že Atlético je favoritem." To byla slova Pitarcha, jenž pronesl na klubovém webu. Zároveň však chtěl upozornit, aby jak hráči tak i trenérský tým zabránili nějakému klopýtnutí. "Myslím si, že když si budeme hodně věřit, můžeme zaplatit krutou daň," pronesl.

Dále García Pitarch upozornil na nebezpečí toho, že odveta se hraje na soupeřově hřišti. "Tentokrát hrajeme odvetu venku, bude tam hodně velký tlak. na to si musíme dát pozor v souboji s Vojvodinou," zdůraznil. Včera Atlético podlehlo v turnajovém utkání v Amsterdamu domácímu Ajaxu 0:2.

Nová posila colchoneros Luis García, jenž přišel před měsícem z Liverpoolu, k utkání poznamenal: "Měli jsme čtyři jasné šance, ale není nutné se k tomu vracet. Byl to dobrý začátek a měli bychom takle pracovat dál. Co se týče mé příležitosti, snažil jsem se vystřelit rychle a netrefil jsem to dobře. Musíme dát týmu ještě trochu času. Proti Ajaxu bylo k vidění dobré mužstvo."

Luis García se na hřiště do zápasu vrátil po více než sedmiměsíční pauze. "Cítil jsem se dobře. Dostal jsem nějaký úder do kolena, ale to vydrželo a je to dobré."

/ clubatleticodemadrid.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články