Zpět na » Primera Division » Ezquerro chce jít do Premier League

Primera Division - Ezquerro chce jít do Premier League

0

Líbilo se

03.08. - Santi Ezquerro se za dva roky co působí v Barceloně neprosadil do hvězdami nabitého útoku a před letošní sezonou je na seznamu hráčů, kterých se chce vedení klubu zbavit.

Stejný zájem má i samotný hráč, neboť je mu jasné, že s příchodem Thierry Henryho se jeho šance prosadit se do útoku Barcelony smrskly skoro na nulu. Rodák z Calahorry přistál spolu s týmem v Pekingu, kde ho čeká turné po Asii.

O Ezquerra projevil zatím největší zájem jeho bývalý klub, Athletic Bilbao. Ten by ho však chtěl zadarmo. Zajímal se i Celtic Glasgow a různé týmy z Premier League, kam by Ezquerro šel velmi rád.

Ženichové z britských ostrovů by však hráče nejraději získali zcela zadarmo a to se vedení katalánského týmu vůbec nelíbí. Zadarmo už totiž pustilo Gio Van Bronckhorsta a jediný obchod se ziskem udělala v případě Giulyho, jenž přestoupil do AS Roma za nějakých pět milionů.

Txiki Begiristain, sportovní ředietel klubu minulý týden na soustředění ve Skotsku prohlásil, že "není žádným tajemstvím, že hráč projevil svůj zájem hrát v Anglii a v tomto duchu pracujeme." Begiristain si označil 15.srpna jako datum, kdy se rozhodne jeho osud.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články