Zpět na » Primera Division » Mosquera posílí obranu Sevilly

Primera Division - Mosquera posílí obranu Sevilly

0

Líbilo se

03.08. - Sevilla se posílila po odchodu Srba Dragutinoviče do Newcastlu, když koupila kolumbijského stopera Aquivalda Mosqueru.

A nejde jen o odchod Dragutinoviče. Zraněný je totiž i pilíř zadních řad Javi Navarro a to už trenérovi Juande Ramosovi přidělalo vrásky na čele, dokonce ho to přinutilo pozvat na soustředění mladého Argentince Fazia, jenž nedávno slavil se svojí reprezentací titul mistra světa pro hráče do dvaceti let.

Aquivaldo Mosquera je šestadvacetiletý stoper, měří 185 centimetrů a je reprezentantem své země, ačkoliv se kvůli zranění nemohl zúčastnit nedávno skončeného Amerického poháru ve Venezuele. Sevilla s hráčem, jenž nastupoval v mexické Pachuce, uzavřela smlouvu na příštích pět let. Podle klubového vedení má Mosquera, jenž loni získal cenu za nejlepšího jihoamerického hráče na svém postu, velkou rychlost a perfektně si rozumí s míčem.

Prezident Pachucy, Jesús Martínez uvedl, že "Aquivaldo mi řekl, že to byl jeho sen a že mu to dává příležitost odejít do jednoho z nejlepších týmů Evropy. Nemohl jsem říci ne, bylo by to egoistické. Nebylo možné, aby neodešel." Hráč by se měl co nejrychleji přesunout na soustředění do Marbelly, kam nakonec odcestoval i Jesus Navas.

Tento hráč má totiž psychické problémy s tím, aby strávil více dní na nějakém soustředění a původně do Marbelly cestovat nechtěl. Problémy měl i s nedávným zájezdem Sevilly do Spojených států, kam odmítal odjet až ho nakonec musel přesvědčit člen klubového vedení. Problémy má Navas již delší dobu, dokonce v uplynulé sezoně odmítl jet na reprezentační sraz, kam byl původně nominován.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články