Zpět na » Primera Division » Postup do ligy mistrů nebude lehký

Primera Division - Postup do ligy mistrů nebude lehký

0

Líbilo se

03.08. - Svého soupeře do 3. předkola ligy mistrů už zná Sevilla, která se postaví proti AEK Athény. O rivalovi Valencie se rozhodne v souboji mezi Debrecenem z Maďarska a Elfsborgem ze Ĺ védska.

Už teď můžeme říci, že lehčího soupeře bude mít Valencie, protože ať už to bude kterékoliv z těchto dvou mužstev, určitě je na nižší úrovni než klub ze Ĺ panělska.


Na druhou stranu soupeř Sevilly, AEK Athény, je dobrým mužstvem a už má určité zkušenosti. Sice má v evropském fotbale větší prestiž než Sevilla, ale v současnosti má menší kvalitu, než mužstvo Juanda Ramose.
Hodně málo ví Valencie o svém budoucím soupeři. Na lepší cestě je teď švédský klub, protože první utkání vyhrál 1-0, a to je mění ve favority i do dalšího zápasu. Nicméně Valencie bude jasným favoritem ať už bude jejím soupeřem jakýkoliv z těchto dvou klubů. Nikdo nepochybuje, že se svěřenci Florese znovu objeví v nejprestižnější evropské soutěži.


Sevilla svou první účast v lize mistrů bude muset tvrdě vybojovat. AEK Athény trénuje Lorenzo Serra Ferrer, který bude se svým týmem stát Seville v cestě do ligy mistrů. Na lavičce Řeků jsou některá známá jména pro španělský klub: Rivaldo nebo Arruabarrena.

El Sevilla aspira a entrar en la ChampionsNejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ servifutbol.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články