Zpět na » Primera Division » Van der Vaart do Valencie nepůjde

Primera Division - Van der Vaart do Valencie nepůjde

0

Líbilo se

22.08. - Valencie se snažila získat hráče Hamburgu, Rafaela Van der Vaarta. Ovšem snaha španělského klubu se nakonec ukázala být marná, protože hráč nepřestoupí.

Ani přes velkou snahu Valencie Van der Vaarta na svou stranu nezískala. Německý klub odmítnul i poslední nabídku, která se vyšplhala až nad 20 miliónů eur a stále trvá na tom, že ho neprodá.


Valencie se v úterý pokusila naposledy s Hamburgem vyjednávat, ale ten se ani tentokráte nenechal zviklat. Sportovní ředitel Valencie řekl: “Problém je vtom, že jsme chtěli na svou stranu přetáhnout hráče, kterého nechce Hamburg za žádnou cenu pustit, a proto se s nimi nedalo ani vyjednávat. Německý klub neměl vůbec v úmyslu Van der Vaarta prodávat, a to se nám stalo osudným“.


Podle sportovního ředitele španělského klubu, se vedení poučilo. Bude více pracovat na strategii obchodu a bude se snažit získat hráče, kteří jsou pro Valencii dostupní a zároveň mají kvalitu. “Jestliže nám nějaký klub řekne, že hráče neprodá, tak o to nebudeme další dva týdny usilovat. Jednoduše se zaměříme na jiného”, vysvětlil.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články