Zpět na » Primera Division » Heinze je předběžně domluvený s Realem

Heinze je předběžně domluvený s Realem

0

Líbilo se

22.08. - Podle informací deníku Marca je argentinský obránce Manchesteru United, Gabriel Heinze, jen kousíček od přestupu do Realu Madrid. Vedení obou týmů dospělo k předběžné dohodě.

Gabriel Heinze, levý obránce Manchesteru United, je nejžhavější adept na posílení tohoto postu v Realu Madrid. Trenér Schuster si je velmi dobře vědom, že tato pozice je velkou slabinou současného týmu a v pondělí to na "krizové" schůzce přednesl prezidentu Calderónovi a sportovnímu řediteli Mijatovičovi.

Ramón Calderón proto neváhal ani chvíli a za obránce, jenž nefiguruje v plánech manažera Manchesteru United, Fergusona, je ochoten vysázet na stůl dvanáct milionů eur. Argentinský bek se snažil opustit Old Trafford za každou cenu, dokonce využil arbitráž, aby požehnal jeho přestupu do konkurenčního Liverpoolu.

Tam ale nepochodil a tak mu nabídka ze San Bernabeu jistě přijde vhod. O Heinzeho se zajímal také Olympique Lyon, jenž přišel v létě o Abidala, který posílil Barcelonu. Real byl ale rychlejší a předběhl Francouze.

/ marca.com

Nejnovější články