Zpět na » Primera Division » Van der Vaart - dnes nebo nikdy

Primera Division - Van der Vaart - dnes nebo nikdy

0

Líbilo se

21.08. - Vedení Valencie si určilo dnešek jako rozhodující datum v jednáních o přestupu Rafaela Van der Vaarta z Hamburgu na stadion Mestalla. Jestliže tato varianta selže, vrátí se znovu do boje o Lucha Gonzálese, nebo svůj zájem upřou na Mikela Artetu.

Samotný sportovní ředitel Valencie Miguel Ă�ngel Ruiz byl velmi otrávený z přístupu vedení německého klubu, které nezměnilo názor a není ochotno jednat o jeho přestupu. Valencia prý dokonce vyšroubovala cenu na 22 milionů, z hansovního klubu se však ozývalo stále to samé: "Nebudeme vyjednávat o Rafaelovi." Van der Vaart, jenž se v tuto chvíli nachází na soustředění své reprezentace před zápasem s Itálií, dokonce dostal pokutu za to, že zapózoval španělským redaktorům v dresu Valencie. Německé noviny uvádí výši postihu mezi 30 až 100 tisíci eur.

Manuel Ruiz proto řekl, že jestli se nerozhodne dnes, dál nemá cenu ztrácet čas a vrhne se na jiná jména, jimiž by posílil střed zálohy. Jedním z nich je opět Lucho Gonzáles z FC Porto, ovšem v jeho případě již Valencia jednou nepochodila. V deníku SUPER se rovněž spekulovalo o Riquelmem, ten má ale větší šanci skončit právě v Hamburgu, než ve Valencii. Klub, jenž v minulé sezoně skončil na čtvrtém místě v lize už moc času do startu ligy nemá, navíc za deset dní končí přestupový termín. Vedení proto upírá svůj zájem i na Baska Mikela Artetu, jeho angažování by ale bylo ještě dražší, než v případě Van der Vaarta, neboť Arteta je v Evertonu hvězdou a nedávno s klubem prodloužil smlouvu o dalších pět let.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ superdeporte

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články