Zpět na » Primera Division » Přestup je v rukou Sevilly

Primera Division - Přestup je v rukou Sevilly

0

Líbilo se

21.08. - Zájem Realu Madrid o Arjena Robbena trvá už dlouho, ale přestup se dosud ještě neuskutečnil. Do tohoto přestupu se totiž přimíchal Dani Alves, kterého chce získat Chelsea a bez něho nepřestoupí ani Robben.

Přestup holandského hráče do Realu Madrid je jedno z největších přání Ramóna Calderona v tomto letním přestupovém období. Vyjednávání ohledně Robbena se táhne už něco přes měsíc. Nejprve se anglický klub se španělským dohadoval o ceně, ale když Real nakonec svolil a chtěl vyplatit požadovanou částku, Chelsea se rozhodla, že Holanďana nepustí, dokud nezíská Daniela Alvese ze Sevilly.


Tudíž vše má ve svých rukou president Sevilly, José María del Nido. Jestliže přijme nabídku Chelsea, která činí 30 miliónů eur, bude Arjen Robben velice blízko přestupu do bílého baletu.


O všem by se mělo rozhodnout ke konci týdne. Nicméně nejpravděpodobnější je varianta, že Alves nakonec do londýnského klubu přestoupí. Ovšem ani tak nebude mít Real Madrid ještě vyhráno, protože to mu Robbena definitivně nezajistí.

http://www.trouw.nl/multimedia/archive/00151/fotocrop_02-19-2007_151425e.jpg http://images.sportinglife.com/07/03/330/DanielAlvesSevilla_204013.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články