Zpět na » Primera Division » Giovanni nepojede do Santanderu

Giovanni nepojede do Santanderu

0

Líbilo se

21.08. - Trenér FC Barcelona Frank Rijkaard nebude moci do nedělního zápasu nasadit objev letní přípravy, Mexičana Giovanni Dos Santose, neboť mladý záložník či útočník ještě neobdržel španělský pas.

Termín, kdy by měl přísahat na španělskou ústavu je stanoven na příští úterý, 28. srpna a tři místa, která španělská fotbalová federace vyhradila ve svých předpisech pro hráče mimo EU do zápasové nominace jsou již obsazena.

Prvním, který okupuje tuto pozici je hvězda Ronaldinho, druhým jeho kolega z útoku, Kamerunec Samuel Etoo a poslední volné místo zabere Touré Yaya, jenž byl pevným článkem na postě defenzivního štítu po celou fázi přípravy. Kromě Giovanniho do Santanderu nepojedou ani potrestaný Gabi Milito, zranění Puyol s Edmílsonem a mladý reprezentant do 17 let Bojan Krkič, jenž se nachází v Koreji na světovém mistrovství této kategorie.

Možná nepojede ani Thuram, jenž se vrátil ze srazu francouzské reprezentace s bolestmi. Jestliže trenér Rijkaard nenapíše do nominace Mottu a Ezquerra, s nimiž do budoucna nepočítá, bude mít na soupisce pouze šestnáct hráčů a zřejmě bude muset sáhnout do rezervního týmu, aby doplnil počet hráčů na osmnáct. Hráči, kteří již nastoupili v přípravných zápasech jsou například Olmo, Marc Valiente, Crosas nebo Dimas.

/ sport.es

Nejnovější články