Zpět na » Primera Division » Belletti opustí Barcelonu

Primera Division - Belletti opustí Barcelonu

0

Líbilo se

19.08. - Brazilský krajní obránce FC Barcelona, Juliano Belletti, má nabídku z anglického Newcastlu a vypadá to tak, že během 48 hodin se stane jejich hráčem.

Belletti nebyl na seznamu hráčů, kterým bylo sděleno, že se s nimi v kádru azulgranas nepočítá, přesto to vypadá, že střelec vítězného gólu z finále Ligy mistrů 2006 španělský klub opustí, byť nabídka je mírně pod očekávání obou stran.

Barca by z jeho prodeje měla vyěžit čtyři miliony eur a samotný hráč by si měl přijít na tři miliony ročně. Částky jsou zatím neoficiální. Celý přestup by se měl potvrdit během 48 hodin.

O osudu dalších hráčů se kterými trenér Rijkaard nepočítá ještě zdaleka není rozhodnuto a zatím to ani nevypadá, že by se jejich záležitosti v brzké době vyřešily. Nejvíce nybídek na přestup má Islanďan Eidur Gudjohnsen, o nějž se zajímal především West Ham United. Jako poslední zatím přispěchal s nabídkou francouzský šampion Olympique Lyon.

Zajímavě se situace vyvíjí se záložníkem Thiagem Mottou. Fotbalista, jehož nejideálnějším místem v sestavě je defenzivní středopolař možná v klubu zůstane až do zimního přestupního termínu. Do sestavy se za normální situace dostat prakticky nemůže. Na jeho postu v přípravě kraluje Touré Yaya, navíc po uzdravení bude moci na pozici defenzivního záložníka nastoupit také Brazilec Edmílson.

Nejasná je stále budoucnost Santi Ezquerra, útočníka, jenž v nabité konkurenci rovněž nebude mít místo a o nějž se zajímá v tuto chvíli především Athletic Bilbao, ten ho ale chce pouze zadarmo a tak se Ezquerro snaží získat statut volného hráče.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články