Zpět na » Primera Division » Zítra odveta španělského Superpoháru

Primera Division - Zítra odveta španělského Superpoháru

0

Líbilo se

18.08. - Real Madrid a Sevilla si zítra zahrají odvetu o španělský Superpohár, což bude vlastně první trofej v této sezoně. Jestliže jí získá Sevilla, která vyhrála první zápas 1:0, byla by to její již pátá trofej za patnáct měsíců. Trenér Realu Schuster by získal první titul jako trenér blancos.

První velkou trofej získala Sevilla na jaře 2006, když v květnu v Rotterdamu porazila ve finále poháru UEFA Middlesbrough 4:0, pak andaluzský tým vyhrál evropský Superpohár, znovu pohár UEFA a Copa del Rey. První zápas vyhrála Sevilla 1:0, když jedinou branku dal z penalty Luis Fabiano. Juande Ramos nominoval všechny své hráče, včetně zraněných Javi Navarra, Antonia Puerty, Adriana nebo Chevantóna.

Francouz Julien Escudé je již téměř zdráv, ale na konečné soupisce nebude. Tam se naopak objeví Morgan De Sanctis, jenž již obdržel všechny potřebné dokumenty po přestupu z Udine. Největší novinkou je ale účast Daniela Alvése, jehož přestup do Chelsea byl již několik hodin považován za uzavřený. Nakonec se ještě vyjednává a Alves nakonec může skončit i v Realu Madrid. Jestli nakonec nastoupí se ale rozhodne až před zápasem.

Trenér Realu Madrid Bernd Schuster nominoval k zítřejšímu utkání devatenáct hráčů, překvapivě v ní není pravý obránce Cicinho, jenž má nabídku z AS Řím a také ze Sevilly, a ani Emerson Ferreira. Na seznamu ale jsou letní posily Dudek, Pepé,Metzelder, Saviola, Drenthe a Sneijder. Real hraje o svůj osmý Superpohár, čímž by se stal v tomto směru nejúspěšnějším týmem.

Zatím je na tom stejně s barcelonou, oba mají sedm titulů. Naposledy Real získal Superpohár v létě roku 2003, kdy se premiérově gólově prosadil David Beckham a poraženým týmem byla Mallorca. Zároveň to byl poslední titul Realu, než se mu letos v létě podařilo protrhnout šňůru neúspěchů výhrou v lize.

Pravděpodobné sestavy:

Real Madrid: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Cannavaro, Miguel Torres - Diarra, Guti nebo Sneijder - Robinho, Drenthe - Raúl, Van Nistelrooy.

Sevilla: Palop - Hinkel nebo Daniel Alves, Boulahrouz, Fazio, Dragutinovic - Jesús Navas, Poulsen, Maresca, Duda - Luis Fabiano, Kanouté.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ es.eurosport.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články