Zpět na » Primera Division » Barbosa, nová posila Recreativa

Barbosa, nová posila Recreativa

0

Líbilo se

18.08. - Mariano Barbosa, argentinský brankář, se vyvázal ze smlouvy ve Villarrealu a jeho novým působištěm se ode dneška stává Recreativo Huelva, které právě na tomto postu potřebovalo nutně posílit.

Mariano Barbosa se ve Villarrealu stal nadbytečným. Klub totiž v létě koupil Diega Lópeze, věčného náhradníka Ikera Casillase v Realu Madrid, a společně s Vierou, jenž byl jedničkou v uplynulé sezoně, a Lópezem Vallejem, který se vrátil z hostování právě v Recreativu, se brankoviště hodně zaplnilo.

Vallejo nakonec přestoupil do Zaragozy, takže mu jeden konkurent ubyl, ovšem v přípravných zápasech trenér Pellegrini zkoušel pouze Lópeze a Vieru, a tak Barbosa tušil, že v klubu nemá budoucnost. Včera se tak s klubem dohodl a vyvázal se ze své smlouvy.

V Recreativu se dohodl na zatím roční smlouvě, s opcí na další tři ročníky, jestliže obě strany najdou společnou řeč. Barbosa přišel do Villarrealu před dvěma roky z argentinského klubu Banfield, provázela ho skvělá výkonnost jak v klubu, tak i v reprezentaci do dvaceti let.

Tenkrát za něj Villarreal zaplatil dva miliony dolarů, ovšem v klubu na něj trenér Pellegrini moc nespoléhal. Letos se tak stal již třetím hráčem, jenž do Huelvy přišel z Villarrealu. Marcos a Cáceres přišli do nejstaršího španělského klubu na hostování.

/ goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články