Zpět na » Primera Division » Aragonés oznámil nominaci na Řecko

Aragonés oznámil nominaci na Řecko

0

Líbilo se

17.08. - Trenér španělské reprezentace Luis Aragonés dnes oznámil nominaci pro přátelské utkání s Řeckem. Je v ní pouze osmnáct hráčů a největším překvapením je návrat Mariana Perníi z Atlética a nominace Luise Garcíi z Espanyolu Barcelona.

Přátelské utkání v Řecku je prvním přípravným zápasem sezony, která bude zakončena Mistrovstvím Evropy ve Ĺ výcarsku a Rakousku. Jelikož trenér Luis Aragonés nemůže počítat se dvěma stopery Carlesem Puyolem a Javi Navarrem, kteří jsou zranění, povolal k tomuto přátelskému zápasu Pabla Ibaňeze z Atlética Madrid a Juanita z Betisu.

Největším překvapením je však návrat Mariana Perníi, jenž loni neměl příliš dobrou sezonu v Atléticu Madrid a z reprezentačního kádru vypadl a účast Luise Garcíi z Espanyolu Barcelona, o němž Aragonés mluvil již při posledních nominacích, ale pozvánka ho míjela.

Na nominační listině jsou brankáři Casillas (Real Madrid) a Reina (Liverpool), obránci Pernía (Atlético), Sergio Ramos (Real Madrid), Pablo (Atlético), Juanito (Betis), Marchena (Valencia), záložníci Albelda (Valencia), Xabi Alonso (Liverpool), Xavi (Barcelona), Angulo (Valencia), Joaquín (Valencia), Cesc (Arsenal), Iniesta (Barcelona) a Silva (Valencia) a útočníci Villa (Valencia), Luis García (Espanyol) a Fernando Torres (Liverpool).

Největší zastoupení, šest hráčů, má Valencia. Pro Aragonése je to logické: "Je to mužstvo s největším počtem španělských hráčů, kteří jsou vhodní pro národní tým." Do nominace se opět nedostal pravý záložník Sevilly Jesús Navas, jenž má psychické problémy při delším soustředění, během něhož ho přepadá pocit úzkosti.

"Povolat Navase je obtížné, protože tak nám to sdělil jeho klub. Je to problém, který tam je a do kterého bychom neměli zasahovat pro dobro hráče."

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články