Zpět na » Primera Division » Cicinho možná skončí v Seville

Primera Division - Cicinho možná skončí v Seville

0

Líbilo se

17.08. - Pravý obránce Realu Madrid Cicinho tuší, že pro nadcházející sezonu nemá místo v sestavě trenéra Schustera jisté a poprvé mluvil o tom, že by odešel do Sevilly.

"Jestliže Real Madrid a Sevilla dospějí k dohodě a spokojený budu i já, pak to bude perfektní." To byla slova Brazilce Cicinha, který poprvé veřejně připustil svůj možný přestup z Realu Madrid do Sevilly, tedy do klubu, který se zajímal již dříve o Brazilcovy služby, ale do něhož by podle všeho Cicinho nikdy nešel.

O své budoucnosti Cicinho v klidu prohlásil: "Právě teď jsem hráčem Realu Madrid a čekám, jak se rozhodnou Predrag Mijatovič a můj agent. Ale jsem v klidu, protože mám ještě dva roky smlouvu."

V žádném případě však nepopřel, že by mohl Bílý balet opustit, jestliže přijde zajímavá nabídka. "Jestliže Real bude chtít, abych odešel a nabídka bude dobrá pro obě strany, nevidím žádný problém. Jsem klidný, vyhrál jsem totiž s Realem titul, což je pro mne velmi důležité."

Cicinho navíc přiznal, že má více nabídek a ta z AS Řím je pro něj velmi atraktivní. "Nebudu nic tajit, samozřejmě mám několik nabídek a AS Řím je klub, který se mi líbí. Volali mi a je to pro mne velmi zajímavý klub, stejně jako Sevilla."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články