Zpět na » Primera Division » Belletti: Barca je priorita, ale...

Belletti: Barca je priorita, ale...

0

Líbilo se

15.08. - Brazilský obránce FC Barcelona Juliano Belletti, jenž se na pravé straně obrany přes Itala Zambrottu v uplynulé sezoně moc neprosazoval, říká, že je v Barce spokojený, ovšem nevylučuje, že klub přeci jen opustí.

Belletti se již dal zdravotně do kupy a je možné, že nastoupí v dnešním utkání o pohár Franze Beckenbauera proti mnichovskému Bayernu. Na každý pád však brazilský obránce poznamenal, že v minulé sezoně toho moc neodehrál a že se o jeho služby zajímá několik klubů. "Jestliže by to bylo dobré pro klub i pro mne, je obtížné zaručit, že zůstanu v Barce. Můj bratr je v Barceloně a klub mu řekl, že se mnou počítá. Ale obě strany naslouchají nabídkám," uvedl Belletti.

Belletti dal najevo, že preferuje hrát i v příštím roce za barcu, ovšem vyloučit nemůže prý nic. "Každý hráč chce hrát. Minulý rok jsem odehrál méně času a různé kluby se mne ptaly jestli budu pokračovat, nebo odejdu. V každém případě je normální, že vám chodí nabídky a až do 30.srpna se mohou zajímat o Ronldinha, Etoo, nebo o mne," prohlásil. K tomu ještě dodal: "V tuto chvíli to vidím na celou příští sezonu v Barce." Brazilský bek dále zdůraznil, že v této sezoně je třeba vyhrát nějaké trofeje.

"Fotbalisti jsou vždycky nuceni vyhrávat a tím spíš jestliže hrajete za takový klub a nevyhrál jste nic. Zažili jsme to být mistry, moc se nám to líbilo a chceme to zopakovat. Mužstvo dře aby se to podařilo. K tomu, že ho Rijkaard zařadil do nominace k dnešnímu zápasu proti Bayernu řekl: "Už jsem trénoval v pohodě, zkoušel jsem nějaké obtížné pohyby a bolest jsem necítil."

Na otázku, co si myslí o tom, že Rijkaard nechal doma hráče s nimiž pro příští sezonu nepočítá Belletti podle předpokladů odpověděl: "Je to rozhodnutí trenéra, nemůže sebou vzít všechny."

/ sport.es

Nejnovější články