Zpět na » Primera Division » Chelsea dementovala přestup Alvese

Primera Division - Chelsea dementovala přestup Alvese

0

Líbilo se

15.08. - Včera jsme přinesli informaci o tom, že Chelsea se již dohodla se Sevillou na přestupu obránce Daniela Alvese, tak jak ji přinesla španělská informační média. Klubový web Chelsea ale zatím vyvrátil informace o tom, že by se dosáhlo požadované shody.

"Informace pocházející ze Ĺ panělska jsou opačné, Chelsea nedosáhla dohody se Sevillou ohledně přestupu Daniela Alvese," říká prohlášení. Nicméně londýnský klub potvrdil, že zájem o Alvese stále trvá, ale jak již bylo výše uvedeno "zatím se ještě nedosáhlo shody" mezi oběma kluby. Včera se mělo zato, že Sevilla inkasovala za výborného obránce 36 milionů, Roman Abramovič však celou operaci zastavil.

Zástupce Chelsea Peter Kenyon a jeho protějšek ze Sevilly, prezident Del Nido dosáhli dohody, ale vše ještě musel potvrdit právě majitel Chelsea Roman Abramovič. Alves měl odejít do Anglie za 32 milionů plus další čtyři za vyplacené výkonnostní bonusy, vše je teď zastaveno, ovšem dá se předpokládat, že obě strany se k jednání vrátí a brzy dosáhnou potřebné dohody. Přestože se Alves do Chelsea zatím nestěhuje, nenastoupí dneska v prvním zápase třetího předkola Ligy mistrů proti AEK Atény, neboť prohlásil, že se chce rozvíjet po fotbalové stránce.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články