Zpět na » Primera Division » Valencie zvládla první zápas

Primera Division - Valencie zvládla první zápas

0

Líbilo se

15.08. - Valencie má za sebou úspěšný první zápas o postup do ligy mistrů. Na domácí půdě porazila Elfsborg 3-0 a je na nejlepší cestě. Je pravda, že tento klub kvalitou nesahá Valencii moc vysoko, ale důležité bylo je nepodcenit.

I když nebyl soupeř zdaleka tak atraktivní, stadion Mestalla byl téměř celý zaplněn. Diváci chtěli svůj tým podpořit a ten se jim za to také odvděčil.

Podle očekávání si balón vzala hned první minuty na starost Valencie. Ani na první gól nemuseli diváci čekat dlouho. Už v šesté minutě si po střele Villy našel odražený míč Vicente a zakončil do zcela odkryté brány.

Ani po tomto gólu se plány Elfsborgu nezměnily. Hostující hráči zůstali zavření na své polovině, aby neobdrželi ještě více gólů. Stav 1-0 se jim také podařilo udržet až do přestávky. A to hlavně díky skvělým reflexům gólmana Wilanda, který chytil vše, co mířilo mezi tři tyče.

Do druhého poločasu vstoupili domácí ještě agresivněji. Zejména Joaquín se přeměnil na řízenou střelu, která běhala po pravé straně hřiště. Druhý gól zařídil David Silva, který brankáře překonal nádhernou hlavičkou. Závěrečný gól přidal ještě z podobné situace Fernadno Morientes.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články