Zpět na » Primera Division » Dani Alves je již hráčem Chelsea

Primera Division - Dani Alves je již hráčem Chelsea

0

Líbilo se

14.08. - Vedení Chelsea vedené Peterem Kenyonem konečně uzavřelo dohodu s představiteli Sevilly, v čele se sportovním ředitelem Monchim ohledně přestupu Daniela Alvese do londýnského klubu.

Chelsea se zavázala zaplatit 32 milionů eur plus další čtyři za splněné bonusy, čímž se částka hodně přiblíží kulaté čtyřicítce, kterou původně požadoval prezident španělského klubu Del Nido. Tady však celá operace nekončí.

Do celé transakce je totiž namočený i Real Madrid a tím, že Sevilla prodala Alvese do Chelsea bude londýnský klub spíše svolný prodat Arjena Robbena právě do Realu, čímž by pokryl výdaje za krajního brazilského obránce.

Daniel Alves, považovaný za jednoho z nejlepších krajních obránců v Primera Division, přišel do Sevilly v roce 2002 nejprve na roční hostování. V létě 2006 se v médiích spekulovalo o jeho možném odchodu do Liverpoolu, prezident klubu Del Nido ale nebyl ochoten hráče prodat.

Letos v zimě prodloužil s Alvesem smlouvu do roku 2012, hráč však vyslovil přání po skončení sezony odejít. Jako budoucí působiště však uváděl spíše Real Madrid.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reklama
Nejnovější články