Zpět na » Primera Division » Teď chce Ronnieho i Ancelotti

Teď chce Ronnieho i Ancelotti

0

Líbilo se

14.08. - V Miláně, tedy přesněji řečeno v červenočerném AC, nepřestávají mluvit o tom, že Ronaldinho skončí nakonec v klubových sítích gigantu ze San Sira. Nejprve to byl prezident rossoneri Silvio Berlusconi, po něm viceprezident Adriano Galliani a teď se do toho pustil i samotný trenér AC Milán Carlo Ancelotti.

Ten včera promluvil do médií o možnosti, že Ronaldinho přestoupí příští sezonu do Milána. „Očekáváme Ronaldinha s otevřenou náručí,“ nechal se unést milánskou euforií. Trenér Ancelotti velmido detailu zná snahu Berlusconiho a očekává brazilskou hvězdu ve svém týmu. Přese všechna tato prohlášení, v kancelářích na Nou Campu to moc pozdvižení nepřineslo, popravdě řečeno, není se ani co divit.

Nejvyšší vedení klubu moc dobře ví, že by mělo zasednout s Ronaldinhem, nebo spíše s jeho bratrem, a uzavřít prodloužení smlovy R10 do roku 2012, což mu již drahnou dobu slibují, ale zatím se neděje nic. Ronaldinho se zatím připravuje se svými spoluhráči. Trenér Frank Rijkaard dokonce včera poprvé mohl na tréninku počítat se všemi svými hráči, samozřejmě kromě třech zraněných Charlese Puyola, Jose Edmílsona a Juliana Bellettiho a celá včerejší příprava byla sledována početným publikem.

Dnes se celý kádr přesune do německého Mnichova, kde ho zítra čeká zápas s místním Bayerem o pohár Franze Beckenbauera. Ronaldinho samozřejmě bude jedna z největších hvězd. Co se týče dalších jmen, ne tak hvězdných, které by měly Barcelonu před startem ostré sezony opustit, není zatím nic nového a zatím v kádru holandského trenéra zůstává jak Motta, Gudjohnsen, tak i Ezquerro. O italského Brazilce Thiaga Mottu má zájem AC Milán, přestup by se mohl uzavřít za čtyři miliony eur.

West Ham je zase největší zájemce o služby Eidura Gudjohnsena, podle posledních zpráv dokonce anglický klub nabídl za nevyužitého útočníka deset milionů eur a Ezquerro by se mohl stěhovat zpět do „svého“ Bilbaa. To ho však chce pouze zadarmo, stejně jako anglický Everton nemá v úmyslu platit za hráče, jenž má na Nou Campu ještě rok smlouvu.

/ as.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články