Zpět na » Primera Division » Alves není na soupisce

Alves není na soupisce

0

Líbilo se

14.08. - Ve středu 14.8. hraje Sevilla o postup do ligy mistrů a obránce Daniel Alves není na soupisce. Do zápasu nenaskočí proto, že ještě není rozhodnuto o jeho budoucnost. O přestupu tohoto hráče se už mluví delší dobu.

Minulý týden dal Dani Alves výrazně najevo, že by chtěl svůj současný klub opustit. Hráč si je dobře vědom toho, že kdyby zítra proti AEK Athénám nastoupil, už by nemohl s jiným klubem v této soutěži hrát. To by samozřejmě ubralo na jeho ceně, a proto také Alves do zítřejšího utkání s největší pravděpodobností nenastoupí.

Brazilec chce odejít jak z důvodů osobních, tak i kvůli stabilitě klubu. Obránce řekl, že na jeho post má trenér Juande Ramos náhrady, a proto není jeho odchod pro Sevillu tak katastrofický.

Zájem o něj projevilo hned několik velkých klubů. Mezi ně patří například londýnská Chelsea nebo také Real Madrid. V jednom z těchto dvou míst může nakonec i zakotvit, ale cena, kterou si Sevilla účtuje není malá. Za brazilského obránce totiž požaduje 35 až 40 miliónů eur.

Na soupisce, kterou už oficiálně ohlásil trenér Juande Ramos, budou kromě Alvese chybět i Adriano a Escudé. Oba dva kvůli zranění.

http://images.sportinglife.com/07/03/330/DanielAlvesSevilla_204013.jpg http://www.noticiaspyme.com/images/noticias/daniel-alves.jpg

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články