Zpět na » Primera Division » Robben už je hráčem Realu

Primera Division - Robben už je hráčem Realu

0

Líbilo se

23.08. - Real Madrid konečně uzavřel vytoužený přestup. Z Chelsea přijde holandský záložník, Arjen Robben. Schuster tak posílí svou záložní řadu o dalšího hráče. To vše se odehrálo i bez přestupu Daniela Alvese

Cena za Robbena se nakonec vyšplhala až k částce 36 miliónů eur. Chelsea požadovanou sumu stále zvyšovala. Nejprve začala na 23 miliónech eur, a když Real s částkou souhlasil, šla ještě výše. Jakmile londýnský klub zjistil, že je Real schopen zaplatit víc, posunul hranici až na 36 miliónů eur, což je zároveň i konečná cena za Arjena Robbena.


Holanďan nejprve absolvuje lékařskou prohlídku, poté podepíše smlouvu a následně bude oficiálně představen před svými novými fanoušky.


Oba kluby se na přestupu nakonec dohodly i bez Daniela Alvese. “Jakmile nebude dohodnuta smlouva s Alvesem, Robben z Chelsea neodejde”, hlásalo nedávno vedení anglického klubu. Ovšem teď je vše jinak a i bez přestupu Alvese je Robben už hráčem Realu Madrid.


Jeho odchod z Chelsea zapříčinilo také mnoho zranění, kterými v uplynulých sezónách trpěl. V sezóně 2004-2005, ve 28 zápasech vstřelil sedm gólů, šest v dalších 28 zápasech následující sezónu a jen 2 v 16 utkáních v sezóně minulé.

Obrázek “http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44074000/jpg/_44074145_robben203.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. http://soccerword.com/media/FA%20Cup%20Robben.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články