Zpět na » Primera Division » Schuster postaví Gutiho asi od začátku

Primera Division - Schuster postaví Gutiho asi od začátku

0

Líbilo se

23.08. - Trenér Realu Madrid Bernd Schuster stále ještě neví, jakou jedenáctku vyšle v sobotním večeru od úvodního hvizdu na trávník San Bernabeu v zápase proti městskému rivalovi, Atléticu.

Německý trenér totiž neví, v jakém zdravotním stavu se budou nacházet jeho svěřenci, má obavy zejména o stále členy základní sestavy, jako jsou Iker Casillas, Pepe či Miguel Torres. Stále se mu kromě jiného honí hlavou, že by od začátku postavil nejlepšího hráče z přípravných utkání, Gutiho. Představa Schustera je taková, že Gutiho by ve středu zálohy doplnil Sneijder, oba by byli vysunuti před Diarrou.

Znamenalo by to, že Guti by obsadil místo, které v odvetném zápase španělského Superpoháru patřilo mladému Drenthemu. Schuster by však raději dal přednost dlouholetému hráči blancos, neboť Drenthe byl během týdne se svou reprezentací do 21 let a s Gutim tak mohl celý týden pracovat. Schustera kromě zálohy trápí také obrana, Miguel Torres je zraněný a nemusí se dát do utkání do pořádku. trenér si dokonce pohrává s myšlenkou nasadit novou posilu Gabriela Heinzeho, jestli všechny papíry budou včas vyřízeny. Ăštočnou dvojici by měli tvořit Raúl s Van Nistelrooyem, čtvrtým článkem zálohy by měl být Brazilec Robinho.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články