Zpět na » Primera Division » Robben zítra hrát nebude

Primera Division - Robben zítra hrát nebude

0

Líbilo se

24.08. - Arjen Robben, nová posila Realu Madrid se v sobotní ligové premiéře na trávníku stadionu San Bernabeu určitě neobjeví. Po včerejším představení v novém dresu ani netrénoval se svými spoluhráči a potil se v posilovně.

Diváci si na Robbenovu premiéru na domácí půdě budou muset zřejmě počkat až do 16.září, kdy do Madridu přijede nováček z Almeríe. Holandský záložník totiž během přípravy odehrál pouze 60 minut tréninkového zápasu, poněvadž se zotavoval z bolestí kolena, se kterým byl v dubnu na operaci a bude tak muset dohnat resty ve fyzické kondici. Další posila, která přišla téměř současně s Robbenem, Argentinec Gabriel Heinze, v přípravě také neodehrál žádný oficiální zápas, neboť poté, co se s argentinskou reprezentací účastnil Copy Américy, nastoupil na zaslouženou dovolenou.

Včera však trénoval v normálním tempu jako jeho spoluhráči. Trenér Schuster ještě zváží, jestli Heinze zítra proti Atléticu nastoupí, záležet bude i na stavu zraněného Miguela Torrese, v žádném případě však nevyběhne na trávník hned od začátku zápasu. A jak vypadá šance dalších "nováčků" na základní sestavu? Vše směřuje k tomu, že mladý Drenthe v ní bude a o jeho pozici znovu bude rozhodovat stav Torrese. V případě, ře by se odchovanec Realu nedal zdravotně do kupy, Drenthe nastoupí na jeho místě levého obránce.

Metzelder se na hřiště pravděpodobně dostane pouze v případě, že by se již uzdravenému Pepemu vrátily zdravotní problémy. Sneijder má místo téměř jisté jako vysunutý záložník. Ăščast náhradníka Dudeka opět závisí na tom, jak se bude vyvíjet zranění brankářské jedničky Casillase. Ăštočník Javier Saviola začne zcela určitě na lavičce, ale dá se předpokládat, že dostane šanci během utkání, tím spíš, jestli bude Real nucen otáčet vývoj zápasu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články