Zpět na » Primera Division » Zůstane na lavičce Henry?

Primera Division - Zůstane na lavičce Henry?

0

Líbilo se

24.08. - Nedočkavě nevyhlížejí fandové Primera Division na složení sestavy pouze u Realu Madrid. Zajímavé bude sledovat, jak sestavu poskládá i trenér konkurenční Barcelony, Rijkaard. Tam je ovšem tajenkou snad jen složení útoku.

A vše nasvědčuje tomu, že do nedělního zápasu na stadionu El Sardinero v Santanderu vyšle od úvodního hvizdu starou známou trojici Messi - Etoo - Ronaldinho. Místo pouze na lavičce tak zbyde na největší letní přestupovou bombu, Thierry Henryho. Frank Rijkaard to vysvětluje tím, že by nebylo spravedlivé posadit na střídačku některého z této trojice, kteří už v týmu hrají tak dlouho.

V každém případě však dodal, že všichni dostanou spoustu příležitostí si zahrát a podotkl, že bude třeba znovu sáhnout k tradičním "rotacím" z úvodu minulého ročníku, od nichž holandský trenér upustil po nátlaku médií a po nepřesvědčivých výsledcích. Jisté pochybnosti ještě měl Rijkaard nad stavem Samuela Etoo, jenž hrál ve středu se svojí reprezentací přátelský zápas v dalekém Japonsku, ale Kamerunec se na včerejším tréninku ukázal naprosto svěží.

Ostatně to, že čtyři útočné hvězdy v eděli společně nenastoupí uvedl i Rijkaardův asistent Johan Neeskens. "Máme nejlepší útok na světě, ale musíme myslet na rovnováhu mužstva. Nehráli společně po celou přípravu, takže se to těžko stane v Santanderu." Neeskens byl tajemnější a v rozhovoru pro Catalunya Radio neodhalil, kdo z nich zůstane na střídačce. "Ještě scházejí tři tréninky a uvidíme v jakém stavu přijede Etoo. Pak se rozhodneme."

Co se týče složení zálohy prohlásil: "Zápasy s Tourém, Xavim a Iniestou vypadaly velmi dobře, ovšem Deco v dobré formě může týmu hodně přispět." Všem hráčům pak vzkázal: "Liga je hodně dlouhá a ti kteří zůstanou an lavičce tam nebudou napořád. Musí umět přijmout rozhodnutí trenéra Rijkaarda pro dobro mužstva."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články