Zpět na » Primera Division » Kam půjde Baptista a Marcelo?

Primera Division - Kam půjde Baptista a Marcelo?

0

Líbilo se

25.08. - Vedení Realu Madrid hledá kluby, do kterých by mohli přestoupit Marcelo a Baptista. Pro tyto hráče už totiž v kádru bílého baletu nezbylo místo, a proto si musí hledat jiné angažmá.

S příchodem hráčů jako jsou Heinze a Robben, přibyla Mijatovicovi a vlastně celému vedení další povinnost, a to v podobě hledání klubu pro přebytečné hráče. Vedení má na stole především dvě jména: Baptista a Marcelo.


S Baptistou byl trenér Schuster spokojený, ale předčili ho jiní hráči, kteří můžou hrát na stejném postu jako právě Baptista. Mezi ně patří Guti, Sneijder, Higuaín, Robinho, Raúl nebo Robben.


Baptistovi se staly osudným nákupy za 119 miliónů eur, které provedl Real Madrid. V příštích dnech by se mělo rozhodnout o jeho budoucnosti. Real by si za něho přál inkasovat 20 miliónů eur, ale s větší pravděpodobností se částka tohoto přestupu přiblíží maximálně 15 miliónům eur.


V případě Marcela se jeho konečným cílem stane asi Valladolid. Dalšími hráči, kteří můžou z klubu ještě odejít jsou Balboa, Granero, Bueno a Adrián.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články