Zpět na » Primera Division » Alves je naštvaný na prezidenta

Primera Division - Alves je naštvaný na prezidenta

0

Líbilo se

25.08. - Daniel Alves zůstane v Seville asi na doživotí. A je z toho pěkně rozmrzelý a vůbec se s tím netají. Navíc si pořád dělá naděje, že před skončením přestupového období Sevillu opustí, přestože Chelsea již na tento post koupila Bellettiho z Barcelony.

"Je to moje životní příležitost, chci odejít, nechci tuhle šanci nechat utéct. Jsem zklamaný z jednání, které uplatnili. Za těch čtyři a půl roku jsem tady odevzdal všechno a čekal bych víc respektu směrem k mé osobě," prohlásil Daniel Alves na tiskové konferenci.

Alves navíc popsal, že byl s prezidentem Sevilly José Maríou del Nidem domluvený , že "jestli přijde nějaká výjímečná nabídka, vymykající se zvyklostem, sednou si a promyslí ji. Nabídka 36 milionů za obránce je velmi dobrá a klub ji odmítl," řekl Alves. "Cítím se zklamaný, protože tahle nabídka ve výši 36 milionů byla akceptovatelná, a potom ji klub odmítl. Věděl jsem, že by Sevilla přijala nabídku 36 milionů, kdyby přišla v pondělí. Přišla a nebyla přijata," nazlobeně vysvětlil Alves.

Pravý obránce jihošpanělského klubu však ujistil, že "nikdy nebude mluvit špatně o Seville", protože tahle záležitost se dotýká pouze jeho a Del Nida a vyjádřil přesvědčení, že fanoušci "vědí co se stalo a že by nikdo neodmítl dvojnásobný plat, než ten co má." Daniel Alves kromě toho ještě naťukl, že se možná neobjeví v nominaci na dnešní zápas Primera Division doma s Getafe, neboť ma " jisté bolesti", které mu nedovolily hrát hodně dlouho v dresu reprezentace tuto středu.

"Nechci v tuto chvíli na to vůbec tlačit. Trénoval jsem se svými spoluhráči, ale ne v normálním tempu," uzavřel Alves. O pár minut později samotný trenér Sevilly Juande Ramos potvrdil, že z důvodu zranění nepovolá Alvese k dnešnímu zápasu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články