Zpět na » Primera Division » Výhra pro fanoušky

Primera Division - Výhra pro fanoušky

0

Líbilo se

26.08. - Trenér Realu Madrid včera zažil vítěznou ligovou premiéru v zápase proti Atléticu Madrid (2:1). Podotkl, že jeho mužstvo během utkání nezaznamenalo žádný slabý okamžik. Výhru věnoval domácím fanouškům a poznamenal, že Raúl odvedl skvělou práci.

"Odehráli jsme dobrý zápas. Viděli jsme velmi bojovné derby, ve kterém Atlético hrálo velmi dobře, byl to skvělý soupeř, proto jsem s výkonem svého mužstva spokojený. Neměli jsme žádnou slabinu. Nebylo to jednoduché utkání, ale vyvinuli velkou snahu, aby vyhráli." Podle Schustera jeho mužstvo spálilo v první půli hodně šancí.

"Během přípravy jsme měli šance, ale nevyužívali jsme je. Ještěže dneska jsme dosáhli výhry, ovšem po celý zápas jsme viděli, že Atlético má velmi nebezpečný útok. Podle mne bude Atlético hrát nahoře. Nakonec by to byla škoda pouze remizovat s těmi šancemi, které jsme měli."

Dále uvedl: "Doufám, že diváci jsou s tímto vítězstvím potěšeni. Chtěl bych jim tohle vítězství věnovat, protože část mých myšlenek před zápasem patří divákům, aby se bavili, aby přišli natěšení a aby odcházeli spokojeni domů."

Jeho protějšek na střídačce, Mexičan Javier Aguirre na pozápasové tiskové konferenci prohlásil: "Remíza by byla spravedlivější. Ĺ ance byly na obou stranách, fotbal to byl nahoru dolů. Měli jsme hodně velký útočný potenciál, dobře jme vyráželi dopředu." Porážka mě trápí pro způsob jak k ní došlo. S tím ostatním jsem spokojený. Aguirre ještě pověděl: "Real je na vlastním hřišti těžký soupeř, fanoušci mu hodně pomáhají. Myslím si, že jsme měli dřív rozhodnout zápas. To dalo Realu naději, pak už to bylo z jedné strany na druhou. Nikdo nebyl lepší než ten druhý. Díky brankářům to skončilo jenom 2:1."

Stinnou stránkou utkání pro Real byli dva zranění hráči. Fabio Cannavaro musel střídat již v poločase, neboť ho trápil kotník, který si poranil den předtím. Wesley Sneijder má problémy se svalem a také musel být vystřídán. Oba hráči však vyslovili přesvědčení, že do příštího zápasu se dají do kupy. Cannavaro byl ještě konkrétnější, když svoji absenci odhadl na dva až tři dny.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ elmundo.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články