Zpět na » Primera Division » Osasuna byla moje priorita

Primera Division - Osasuna byla moje priorita

0

Líbilo se

26.08. - Včera odpoledne představila Osasuna Pamplona novou posilu, českého reprezentačního záložníka Jaroslava Plašila z AS Monaco, jenž s klubem podepsal smlouvu do roku 2011 a na dresu bude nosit šestku.

Osasuna se o českého záložníka zajímala již na začátku prázdnin, ovšem francouzský klub nenašel s Pamplonou společnou řeč. Sportovní ředitel navarrského klubu při prezentaci Plašila, za něhož vyplatili knížecímu klubu 2 250 000 eur uvedl, že jednání s francouzským klubem byla dlouhá a obtížná a vyjádřil uspokojení, že vše nakonec dopadlo dobře.

"Nakonec dneska můžeme Plašila představit. Jednání byla složitá, ale myslím si, že máme hráče velmi důležitého pro mužstvo. Je univerzální a při svých 25 letech je v ideálním věku pro španělskou ligu. Plašil od začátku chtěl přijít do Pamplony a věříme, že potvrdí kvalitu, kterou předvedl v Monacu." Jaroslav Plašil na tiskovce řekl, že španělský klub ho sleduje již dva roky.

"Viděl jsme mužstvo v poháru UEFA a líbil se mi jeho fotbal. Vždycky jsem chtěl vyzkoušet španělskou ligu a myslím si, že Osasuna je klub, kde mohu ukázat svoje přednosti. Liga je silná a hodně mužstev tu bojuje o vítězství. Je tady útočný fotbal, který se mi líbí."

Plašil měl hodně nabídek, ale ta z Osasuny ho okouzlila. "Měl jsem několik nabídek z francouzských týmů, ale já dával přednost Osasuně. Chci si vybojovat místo v sestavě a dosáhnout s klubem nejlepší výsledky."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ osasuna.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články