Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Barometr 8. kola Primera Division

Barometr 8. kola Primera Division

Barometr 8. kola Primera Division © marca.com - Radost fotbalistů Barcy

8

Líbilo se

26.10. - Také po skončeném osmém kole si náš barometr všímá událostí, které se ve španělské lize povedly a nepovedly.

Co se povedlo:

Hattrick Keity. Barcelonský ofenzivní fotbalista ukázal, že má formu a proti Zaragoze odehrál snad svůj životní zápas. Katalánský klub vůbec odehrál výborné utkání, soupeři nastřílel šest branek, přičemž polovinu z nich dal Keita. Svěřenci kouče Guardioly tak stále vévodí španělské lize.

Poprvé vyhrát. Rozhodně se nečekalo, že posledním týmem, který poprvé vyhraje, bude Villarreal. Ovšem "Žluté ponorce" se to podařilo až v osmém kole a nyní v klubu doufají, že to bude odrazový můstek. Villarreal porazil Málagu, která ho vystřídala na chvostu tabulky.

Vyhrát doma nováčkovský souboj. Fotbalisté Tenerife si z nováčků zatím vedou nejlépe a to také díky výhře nad Xerezem. Ten je zatím na předposledním místě. Nutno podotknout, že Tenerife bylo v utkání lepší a gól Alfara v 73. minutě byl jen logickým vyústěním průběhu.

Co se nepovedlo:

Dočasná změna trenéra. Ani dosavadní asistent Resina nevybudil mužstvo Atlética k tomu, aby zvítězilo. Tým doma opět pouze remizoval a krčí se na sedmnácté příčce. Mallorca přitom v Madridu hrála od 26. minuty v desíti a od 50. minuty dokonce v devíti lidech. Další zápas Atlética už by měl vést nový kouč Flores.

Debakl Deportiva. La Coruňa se v úvodu sezony jevila sympaticky a zdálo se, že může ohrožovat největší favority. Jenže ve Valladolidu přišel kolaps a tým po mizerném výkonu prohrál 4:0. Do tohoto kola se přitom mohl pyšnit výbornou defenzivou.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články