Zpět na » Primera Division » V Realu jsou na programu odchody

Primera Division - V Realu jsou na programu odchody

0

Líbilo se

28.08. - V Realu Madrid již uzavřeli kapitolu posil, za které zatím utratili gigantických 119 milionů a teď ještě zbývá vyřešit otázku propustek z kádru Bílého baletu. Na pořadu dne tak jsou ne tolik známá jména jako Balboa, De la Red, Granero a Adrián.

Všichni v průběhu léta prodloužili své smlouvy až do roku 2011 a někteří z nich již vyjednávali o svých budoucích štacích mimo svatostánek San Bernabeu. Nejčastěji se ve hře objevovaly týmy jako Deportivo La Coruňa, Murcia a Racing Santander. Zájem o některé hráče má rovněž sousední Getafe, ovšem nepříliš dobré vztahy mezi oběma kluby hodně snižují šance mladých fotbalistů, že skončí na hostování v týmu, jenž vede Michael Laudrup.

Pedja Mijatovič, sportovní ředitel Realu Madrid se včera setkal se zástupci hráčů Manuelem Garcíou Quilónem (De la Red, Balboa, Adrián) a Teo Lázarem (Granero) a dohodli se na tom, že Balboa a De la Red zřejmě půjdou na hostování, nebo budou dokonce prodáni s následnou možností na zpětnou koupi (tak jako to bylo v minulém roce v případě Jurada, když přestupoval do Atlética Madrid). Granero a Adrián půjdou pouze na roční hostování, jednání dnes budou pokračovat. Nejvíce nabídek přichází k rukám De la Reda.

Realu se nejvíce zamlouvá možnost poslat ho do Deportiva, které projevuje nepřetržitý zájem, vedení se zamlouvá i styl hry a rovněž by neposílilo přímého kandidáta v boji o titul, jako by se stalo v případě Zaragozy, která rovněž projevuje zájem. Složitější je situace u Balboy, ten v přípravě podával celkem slušné výkony v zápase španělského Superpoháru dokonce nastoupil v základní sestavě. V prvním ligovém kole se však na hřišti vůbec neobjevil, dokonce nebyl ani v zápasové nominaci. Samotný hráč ještě nevzdal boj o místo v týmu a bude o něj bojovat ze všech sil.

Navíc Real zatím pro Balbou nemá žádnou nabídku a ani samotný hráč nemá zájem odejít, neboť má v živé paměti nepříjemnou zkušenost z loňska, kdy odešel na poslední chvíli na hostování do Racingu Santander a dalo mu to velkou práci prosadit se mezi vyvolené. Granera (ten rovněž chce zůstat) chce García Remón v Cádizu, ale větší šance má Murcia, neboť se jedná o prvoligový tým. Zástupci hráče včera požádali klub, aby mu dal příležitost, kterou mu slíbili, když odmítl nabídky Boltonu a Liverpoolu a jestli s ním nepočítají, bude uvažovat o vypovězení smlouvy. Adrián má na stole dvě nabídky, z Valladolidu a Getafe a větší šance má logicky nováček Primera Division kvůli důvodům, o kterých jsme psali výše.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články