Zpět na » Primera Division » Márquez do Atlética?

Primera Division - Márquez do Atlética?

0

Líbilo se

28.08. - Trenér Atlética Madrid, Javier Aguirre, přemýšlí o posílení obranné řady svého mužstva. Chtěl by do klubu přivést hráče Barcelony, Rafaela Márqueze, protože není spokojen s Pablem.

Prezident klubu, Enrique Cerezo Torres přikázal, aby se už uzavřela sestava klubu, a aby se už nerealizovaly další přestupy. Avšak Javier Aguirre ho přesvědčil, aby mohl vyvinout poslední snahu a získat Rafael Marqueze.

Trenér Atlética Madrid si myslí, že aktuálně nemá na lavičce žádného obránce, který by mohl s úspěchem tvořit stoperskou dvojici s Luisem Pereyou. Podle trenéra nemá Pablo, Zé Castro ani Fabiano Eller takovou kvalitu a ani ho nepřesvědčili.

Aguirre zná Márqueze velmi dobře, protože vedl mexickou reprezentaci. Poté, co přišel Milito a Yaya Touré, je Mexičan trochu v ústraní, a proto by mohl z Barcelony chtít odejít. Jak sám řekl: “Jestli přijde nějaká zajímavá nabídka, budu se ji zaobírat. Nejraději bych se ale chtěl vrátit do Mexika”.

http://www.thisisamericansoccer.com/archives/marquez-thumb.jpg http://soccernet-att.espn.go.com/images/jb2/marquez_get500.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články