Zpět na » Primera Division » Bojan do béčka, Motta do Atlética?

Primera Division - Bojan do béčka, Motta do Atlética?

0

Líbilo se

29.08. - Bojan Krkič, fotbalista Barcelony,jenž včera oslavil sedmnácté narozeniny a právě se na mistrovství světa do sedmnácti let snaží dojít se španělskou reprezentací co nejdál, bude napsán na soupisku B mužstva.

Bojan Krkič, jehož nechtěli zástupci katalánského velkoklubu posílat na hostování, bude napsán na soupisce B týmu, který trénuje Josip Guardiola. Důvod je jasný, v A týmu je velká konkurence a jedinou možností zahrát si mistrovský zápas bude mít pouze v B týmu. Vedení totiž nechce, aby zůstal bez možnosti hrát oficiální zápasy, takže v případě, že mu Rijkaard nedá prostor, zahraje si alespoň v rezervním týmu.

Během týdne ale bude Bojan normálně trénovat s prvním týmem a jeho situace se znovu vyhodnotí v prosinci a případně se mu najde místo, kde by mohl hostovat a sbírat důležité zkušenosti. Dnes by se měl stát Mexičan Giovanni Dos Santos španělským občanem, bude napsán na oficiální soupisku prvního týmu a tak vedení Barcelony zbývá vyřešit odchodu přebytečných hráčů z A týmu, neboť v pátek již končí přestupní termín a není moc času na vyjednávání.

Velkým zájemcem o nechtěného člena Rijkaardovi squadry, Thiaga Mottu, je Atlético Madrid. Klub z hlavního města má v úmyslu koupit Italo-Brazilce, jenž rozhodně nebude mít v konkurenci Tourého a Edmílsona místo v sestavě, aby zacelil díru po odchodu Francouze Petera Luccina. Ten je blízko dohody s anglickým Birminghamem. Trenér Atlética Aguirre přesto stále s Luccinem počítá a proti Vojvodině v odvetném zápase poháru UEFA by dokonce mohl nastoupit v základu, ovšem hráč vyjádřil přání odejít na britské ostrovy.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články