Zpět na » Primera Division » Atlético jedná o Riquelmem

Atlético jedná o Riquelmem

0

Líbilo se

29.08. - Atlético Madrid začalo vyjednávat se zástupcem Riquelmeho. Madridský klub by chtěl vidět argentinského hráče ve svých řadách. Smlouva mezi Atléticem a Villarrealem už je dohodnuta delší dobu.

Oba dva kluby se dohodly už když přestupoval Forlán. Ovšem ještě stále chybí souhlas hráče.

Avšak tímto komplikace nekončí. Kdyby Atlético podepsalo smlouvu s Riquelmem, mělo by v sestavě čtyři hráče, kteří nejsou z Evropy a maximální povolený počet jsou tři. Aguero, Fabiano Eller a Cléber Santana tyto tři místa okupují, a proto by musel jeden z Brazilců opustit sestavu Atlética Madrid. Avšak kdyby z tohoto důvodu odešel Cléber, muselo by vedení posílit o jiného záložníka. Na druhou stranu kdyby odešel Eller, musel by madridský klub najít nového obránce.

Nicméně tento problém není pro Atlético Madrid žádnou novinkou. Přenechalo totiž Diega Costu Celtě Vigo, protože tomuto Brazilci už na lavičce nezbývalo místo. Atlético to proto bude muset pořádně promyslet, než získá Riquelmeho na svou stranu. Ovšem jestli Argentinec se nakonec nakloní k Atléticu není vůbec jisté.

http://www.sobrefutbol.com.ar/wp-content/Riquelme%202.jpg http://www.casafree.com/modules/xcgal/albums/userpics/10019/normal_wc2006_Riquelme.jpg

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články