Zpět na » Primera Division » Robben nastoupí až ve 4. kole

Robben nastoupí až ve 4. kole

0

Líbilo se

31.08. - Lékaři Realu Madrid vidí debut Arjena Robbena na čtvrté kolo Priemra división. Holandský hráč bude plně zotaven do dvaceti dnů. To je čas, který lékaři potřebují, aby dali Robbena postupně dohromady.

Arjen Robben sice přišel do Realu Madrid bez zranění, ale do hry ho nepustí operace, které se podrobil na konci března. Bylo mu operováno levé koleno. Nicméně o měsíc později už za Chelsea nastoupil. Prvně jen na dvanáct minut v semifinále ligy mistrů proti Liverpoolu a poté ve finále anglického poháru proti Manchesteru odehrál celý poločas. Avšak tyto dvě utkání si teď vybírají svou daň a nemůže kvůli nim nastoupit v dresu Realu Madrid.


Robben se totiž na hřiště vrátil dříve než měl, a nechal tak stranou rehabilitace. Ovšem to vyvolalo, že jeho svalová hmota se během prázdnin zmenšila a zranění kolene se tak na začátku přípravy s Chelsea znovu obnovilo.


Holanďan poprvé ucítil bolesti v kolenu 17. července poté, co s anglickým klubem absolvoval přátelské zápasy ve Spojených Státech a od této doby znovu nehrál. Za jeho bolesti nemůže žádné zranění, nýbrž svalová hmota, který by měla udržovat spojení s kloubem.


Robben zatím cvičí jen v posilovně. Jestli se vše bude ubírat dobrým směrem, začne v pondělí běhat a následně také kopat do balónu. Cílem lékařů je, aby mohl Robben nastoupit 16 nebo 17 září proti Almeríi.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články