Zpět na » Primera Division » Atlético: Motta přišel, Luccin odešel

Atlético: Motta přišel, Luccin odešel

0

Líbilo se

31.08. - Thiago Motta, do dneška záložník FC Barcelona se stal zatím poslední posilou Atlética Madrid. Naopak, z týmu Colchoneros odchází Francouz Peter Luccin, jenž hrál na stejné pozici a o odchodu z klubu již uvažoval déle.

Překvapilo snad jen místo, kam se rozhodl přestoupit. Nebyl to anglický Birmingham ale Zaragoza. Thiago Motta byl již dlouho na seznamu barcelonských hráčů, kteří podle trenéra Rijkaarda mohli být uvolnění z kádru. Dlouho se ale nemohl s nikým dohodnout, na poslední chvíli se tak dohodl s Atléticem, neboť dnes o půlnoci končí termín pro posilování kádrů. Barca za jeho přestup inkasovala jeden milion eur, jestli v klubu bude pokračovat i v dalších sezonách, dostane ještě další dva.

Odchod z Atlética nakonec uskutečnil Peter Luccin, jenž do klubu z hlavního města přišel ze Celty Vigo před sezónu 2004/2005. Postupně však v kádru ztrácel jistou pozici a letos se v letní přípravě na jeho místě usadili Maniche s Raúlem garcíou, čímž se jeho boj o základní sestavu hodně ztížil. V Zaragoze, která na tomto postu počítá především se Zapaterem, podepsal Luccin tříletý kontrakt.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články